Wynik prześwietlenia płuc u 25-latki

witam odebrałam takie wyniki z przeswietlenia : niewielkie Smużkowate wZmożenie rys. płicnego w przysrodkowej czesci pluca prawego przemawiajace za obrazem zejsciowych zmian bronchopneumonicznych. pozostały miąższ plucny bez zmian ogniskowych. sylwetka serca w normie wieku. Łagodna skolioza dwułulowa kr.Th,II st.

Witam serdecznie,

Tak jak w opisie jest napisane obraz radiologiczny przemawia za zmianami zapalnymi w obrębie oskrzeli i płuc, które już ustępują.
Sugerowałbym udanie się z wynikiem do lekarza prowadzącego w celu konsultacji.

Pozdrawiam.