Co oznacza wynik badania USG kolana u 21-latki?

Witam, dziś miałam usg i ogólnie z kolanem jest prawie wszystko dobrze poza zdaniem: ciało Hoffy o prawidłowym przepływie w pd, wewnątrz owalna zmiana o echogenicznosci odpowiadającej tkance tłuszczowej, podatna na ucisk opiera się o węzadło krzyżowe przednie, bez wzmożonego przepływu w PD, wielkość 1.1x0.84x1.3 cm - wskazana diagnostyka MR. Dodam że ok. 1.5 roku temu miałam artroskopie po której ból nawrócił a na usg wykryto tylko to. Proszę o odpowiedź :)

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazane jest mri aby określić czym jest powyżej opisywana zmiana