Co oznacza wynik cytologii 31-latki?

Odebrałam wynik cytologii i kompletnie go nie rozumiem. Pisze ze nie stwierdzono zmian śródnabłonkowych i procesu złośliwego. Szczegółowy opis: Inne zmisny nienowotworowe(odczynowe i naprawcze): zmiany odczynowe związane z zapaleniem (łącznie z typową regeneracją). Zalecenia:postępowanie według wskazań lekarza. Jak mam ten wynik rozumieć?

Lek. Paweł Szadkowski

Wynik wskazuje na stan zapalny. Proszę się udać do ginekologa, który Panią zbada, zrobi wymaz i zadecyduje, czy konieczne jest leczenie. Nie ma zmian nowotworowych w cytologii, więc nie ma powodu do niepokoju.