Co oznacza wynik TK klatki piersiowej 50-latki?

Witam Wynik badania tomografi komputerowej klatki piersiowej Badanie dwufazowe w warstwach grubosci 1.5 mm W srudpiersiu oraz na poziomie wnek pluc pojedyncze wezly chlonne sr w osi krotkiej <10mm Nadmiernie rozwinieta tkanka tluszczowa w obrebie zachylkow przeponowo sercowych

Lek. Wojciech Zygmunt

Wynik nie powinien budzić niepokoju, poza powiększonymi węzłami chłonnymi o nieznanym charakterze. Wyniki badań obrazowych należy zawsze odnosić do stanu klinicznego pacjenta, dlatego dla pewności polecam udać się do lekarza w celu skonsultowania wyniku badania. Pozdrawiam i życzę zdrowia.