Co oznacza zimna skóra nogi po urazie?

Witam mam 52 lata jestem po urazie kolana jest opuchnięte zasiniaczone czekam na wizytę u ortopedy nie wiem jeszcze dokładnie co mi dolega od lekarza pierwszego kontaktu dostałam lek na wzmocnienie naczyń krwionośnych przeciwzakrzepowy przeciwzapalne ale moja noga od kolana do kostki jest zimna druga ma normalną temperature co jest powodem mojej lodowatej nogi

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

W takiej sytuacji powinna Pani jak najszybciej udać się na SOR. Może to być związane z zaburzeniem krążenia spowodowanym np. zatorem w tętnicy.