Co oznacza zmiana skórna na palcu?

Ja mam od dwoch miesiecy zmiany na zgieciu palcow u jednej reki na kciuku skora jest rozowa i jest to srednica okolo 0.5 cm natomiast na palcu mam pogrubiona szorstka skore niewiem ale zauwazylem ze wpracy kolega ma podobne zmiany na rekach bylem u internisty przepisala belogen po ktorym jakby to ustalo ale niechce sterydowych masci bo mam wrazenie ze to jest zakazne a nie atopowe mam zamiar wybrac sie do dermatologa

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl