Co oznaczają bóle twarzy i głowy?

Dzien dobry.  Od przedwczoraj towarzyszy mi dziwna dolegliwość. Mianowicie w okolicach prawej strony twarzy i głowy (w tym ucha) prawej strony szyi ( czuje tez delikatne podrażnienie prawej części gardła) i prawej piersi, występuje dziwne uczucie dyskomfortu, któremu towarzyszy ból przy dotyku. Ból obecnie najsilniejszy jest na szyi. Objaw ten początkowo wystepowal tylko na głowie, wczoraj przeszedł takze na szyję a dzisiaj na pierś. Czy to może być pólłpasiec? Jeżeli nie, jaka może być inna przyczyna takiego bólu? Dodam że niedawno przestałem brać antybiotyki po anginie (choroba trwała dosyć długo, antybiotyki zacząłem brać dopiero tydzień po rozpoczęciu choroby), chorowalem już na ospe wietrzna oraz dzien przed wystąpieniem tego objawu kupiłem sobie nowe słuchawki, co może być jakoś powiązane bo wydaje mi się że ból rozpoczął się od ucha właśnie. Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne.