Co oznaczają takie wyniki badań u 27-latki?

Witam, w obrebie wszystkich płatów zmiany śródmiąższowe pod postacia zageszczen o typie matowej szyby i pogrubienia przestrzeni międzyzrazikowej. Dodatkowo w górnych czesciach platow obu pluc drobne srodzrazikowe guzki (do 1mm). W obu plucach seg 6 drobne, niezbyt liczn, podoplucnowe i srodmiazszowe cienkoscienne pecherze rozedmowe o sr 3-12mm. wezly i kosci bez zmian. Nie pale papierosow a od jakiegos czasu borykam sie dodatkow ze swedzaca pokrzywka na calym ciele z cyklicznymi nawrotami. Prosze o interpretacje wyniku pozdrawiam MJ.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę ten wynik oraz Pani objawy skonsultować ze specjalista pulmonologiem. Pozdrawiam.