Co oznaczają te wyniki szpiku?

co oznaczają te wyniki : szpik miejscami o nieco podwyższonej komórkowości. Linia biała bogatsza ( CD15) odmłodzona liczba komórek CD34 ok 1% Normoblastyczna linia czerwona ( CD71) E.L=1,4 Megakariocyty w większości prawidłowe Bez ewidentnych cech MPN Sreydoterapia?

Szanowny Panie, wynik najlepiej analizować znając kontekst kliniczny, ja niestety nie znam Pana przypadku. Jak we wniosku, możliwy wpływ sterydoterapii