Co oznaczają wnęki płucne naczyniowe, zagęszczenia nieżytowe przywnękowo?

witam mam pewien problem miałem grypę po tygodniu od wyleczenia zrobiłem RTG klatki. Opis jaki mnie nie pokoi ,, wnęka lewa o policyklicznym obrysie, poszerzona- węzłowa susp. 3 lata wcześniej też robiłem rtg klatki opis: Wnęki płucne naczyniowe, zagęszczenia nieżytowe przywnękowo. Mam 33 lata nie pale ale jestem alergikiem , nieżyt górnych dróg oddechowych"

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego