Kobieta , 28 lat Witam. Zmagam się z problemem który wystąpił u córki po przebyciu infekcji dróg oddechowych , mianowicie zapaleniu krtani podawany był nebud jako inhalacje z solą fizjologiczna i neosine. Gorączka spadła głos się unormowal. Jednak dziecko przestało przyjmować stale pokarmy ... Konsultacje stomatologiczne i laryngologiczne bez zmian. Leczenie empiryczne polprazolem i debridatem.Bez poprawy Dodam że dziecku się odbija dość często i jest nieprzyjemny zapach z ust. Preferuje tylko produkty mleczne.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
Zaufany specjalista Umów wizytę
Edytuj odpowiedź

Nie wiem w jakim wieku dziecko ale sytuacja wygląda jak refluks zoladkowo- przelykowy. Ale również: Może zakażenie bakteryjne albo grzybica układu pokarmowego?? zapalenie migdałków ropne??

Proszę kontynuować na innym darmowym portalu moim jest tam możliwość chatu i przesyłania wynikow:

https://forum.parenting.pl/zapytaj-pediatre

pozdrawiam Tomasz grzelewski

 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badania kontrolne dzieci – Aby ocenić stan zdrowia dziecka, jego rozwój fizyczny i psychiczny, ewentualne ograniczenia w wyborze zawodu, zdolność do podjęcia nauki i uczestnictwa w zajęciach wychowania fizycznego, wykonywane są tzw. bilanse. Są to badania kontrolne, które przeprowadza Zapalenie krtani – W języku medycznym zapalenie krtani nazywane jest ostrym nieżytowym zapaleniem krtani. Najczęściej dolegliwość występuje w okresie letnim, gdyż wiele osób, chcąc ochłodzić ciało, sięga wtedy po zimne napoje.