Co powoduje zmęczenie, osłabienie?

Od jakiegoś czasu jestem cały czas zmęczona, osłabiona mogę tylko spać i nic więcej. Odczuwam ciągłe pragnienie, brak apetytu, mogę nie jeść nic przez 2 dni a i tak nie odczuje głodu. Dokucza mi również częste oddawanie moczu. Dodam że mam 19 lat. Co to może być?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Takie objawy mogą towarzyszyć cukrzycy czy niedokrwistości. Niezbędna jest kontrola w poradni lekarza rodzinnego w celu dalszej diagnostyki.