Zapytaj lekarza

1 , 0 1 8 , 6 5 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co powoduje zmianę zachowania i brak apetytu u córki?

Dobry wieczór, moja 15 córka już od dawna inaczej sie zachowuje. Coraz bardziej sie o nią martwie poniewaz mało je, ze szkoly przychodzi zestresowana i zmeczona jak nigdy. Narzeka ze nie ma sil chodzic do szkoly czesto robi jej sie slabo. Gdy cos jej powiem odrazu placze bez powodu. Ostatnio powiedziala ze nie moze nic przelykac dlatego nie chce jesc. Co to moze byc? Czy udac sie z nia do jakiegos lekarza?
KOBIETA, 40 LAT 12 miesięcy temu

Dzień dobry. Myślę, że godnym polecenia byłaby rozmowa z córką. Uważna, życzliwa i otwarta rozmowa. O tym, co czuje, czego potrzebuje, co myśli. Ponadto może udać się Pani z córką do lekarza oraz skorzystać z pomocy psychologa. W/w specjaliści zdiagnozują stan córki, co pozwoli na ew. leczenie. Życząc odwagi i powodzenia, Dariusz Pysz-Waberski

0

Dzień Dobry Pani,

Symptomy występujące u Pani Córki mogą być odpowiedzią organizmu na przewlekający się stres, z powodu być może zbyt trudnych sytuacji i przemęczenia, a może oczekiwań, jak też relacji z rówieśnikami.w szkole.

Proszę nie czekać i podjąć z Córką szczerą i spokojną rozmowę, co się trudnego dzieje w Jej życiu, bez oceniania, by dała Pani przestrzeń do takiej rozmowy, z informacją , że chce Pani pomóc, jest dla Pani ważna i że może na Panią liczyć. Dodatkowo proszę skorzystać z pomocy Poradni psychologicznej.

Życzę Pani i Córce pomyślności, irena.mielnik.madej@gmail.com

Psycholog, logoterapeuta, doradca i trener.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy