Co powoduje zmęczenie, senność i zawroty głowy?

Mieszkam w Anglii od dluzszego czasu. Od jakiegos policy roku bardzo prawie codziennie czuje sie zmeczona,bardzo senna,czasami wrecz czuje sie jak pijana,a alkoholu nie pije. Po wizycie u lekarza pani Doktor zbadala krew I powiedziala ze nie mam problemow z tarczyca ani Nie mam anemii to musi Byc niedobor witaminy D. Biore witamine D od 2 miesiecy ale nadal niezbyt sie czuje, Pracuje jako kelnerka ale odnosze wrazenie ze strasznie sie mecze juz po 15 min pracy. Prosze o pomoc . Mam 34 lata

Dzień Dobry Pani,

Po przeczytaniu Pani posta, stwierdzam, że czynniki stresogenne (przewlekłe zmęczenie, brak wsparcia i wolnego czasu dla siebie, itp.) mogłyby również przyczynić się do powstania u Pani takich objawów.

Ważne jest, w jakim systemie pracy Pani pracuje, czy w nocy też?
Czy udaje się Pani tak zregenerować, by uzyskać wysoką aktywność życiową?
Czy ma Pani poczucie sensu, że to, co robi ma sens i jak to wpływa na Pani samopoczucie?

Jeśli odpowiedzi byłyby twierdzące, to znaczyłoby, że doszło u Pani do wypalenia zawodowego.
Wówczas zachęcałabym Panią do rozmowy z psychologiem, która mogłaby być dla pani pomocna.

Jeśli miałaby Pani życzenie ze mną o tym porozmawiać, to zapraszam do kontaktu, na Skype.

Z przesłaniem tylko dobrego nastroju,
Irena Mielnik-Madej