Co robić po uderzeniu w szyję?

Dzień dobry, mam może i głupie pytanie, ale jestem straszną panikarą i chciałabym się upewnić. Dzisiaj gdy schylałam się nad córeczką przy ubieraniu jej lekko uderzyłam się o jej główkę w przednią część szyi (grdykę). Wiadomo, troszkę zabolało to uderzenie. Od tamtej pory nic się nie dzieje oprócz wrażenia jakbym coś tam miała w tym miejscu.. nie jest to uciążliwe, nie boli, nie mam trudności z połykaniem, nie duszę się (mam lekką duszność ale to chyba bardziej przez tą panikę niż przez tą szyję). Czy to może być coś poważnego? Powinnam iść z tym do lekarza? Pozdrawiam serdecznie.
KOBIETA, 20 LAT 6 miesięcy temu

Dobry wieczór.

Jeśli dokuczają objawy lub się nasilają np duszność, trudności z połykaniem, ból przy dotyku to warto udać się do swojego lekarza który przebada i zleci odpowiednią diagnostykę i odpowiednią konsultacje do specjalisty o ile w badaniu fizykalnym stwierdzi nieprawidłowości.

Pozdrawiam