Co robić skoro moja choroba jest nieuleczalna?

jestem osoba niepełnosprawna ruchowo. samodzielnie nie jestem w stanie wyjść z domu. Choroba skutkuje tez innymi ograniczeniami. Od pewnego czasu ciągle płaczę. Mam potworne bóle głowy. poczucie beznadziei. Czuje się samotna i myślę o śmierci wszyscy są zajęci . swoimi sprawami. Sytuacje pogarsza zima i brak słońca. co robić skoro moja choroba jest nieuleczalna?

Dzień dobry.
Niepełnosprawność sprawiła, że jest Pani zależna od innych ludzi. To bardzo trudna sytuacja, kiedy samemu nie można wyjść z domu i ciągle trzeba prosić kogoś o pomoc. W rezultacie odczuwa Pani pogorszenie nastroju, samotność, towarzyszą Pani myśli o śmierci.
Nasuwa się pytanie czy zaakceptowała Pani swoją niepełnosprawność i jak zareagowali najbliżsi? Jak Pani sobie z nią radzi? Jak wygląda Pani sytuacja rodzinna? Jak spędza Pani dzień? Co można zrobić, żeby poprawić nastrój?
Z Pani krótkiej wiadomości wnioskuję, że potrzebuje Pani wsparcia, jednak wszyscy są zajęci. W związku z Pani ograniczeniami ruchowymi zachęcam do skorzystania z konsultacji psychologicznej online.
Zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie.
Justyna Żebrowska-Naklicka
j.zebrowska.naklicka@gmail.com tel. 693 548 457

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Witam, poszukać wsparcia wśrod obcych.
Czy sa jakies stowarzyszenia zwiazanie z Pani dolegliwościa?
Wybrać sie na terapie, nawet online i tam poszukac wsparcia.
Poszukac tez terapeuty ACT.
Pozdrawiam cieplutko.
EwaW.