Co robić z bólem po usunięciu zęba?

Witam, czy miesiąc po wyrwaniu dolnej 8 i stwierdzeniu suchego zębodołu dolegliwości bólowe mogą wrócić? Wczoraj miałem higienizacje i dolegliwości bólowe wrócił z podobną intensywnością jak na początku problemu.
MĘŻCZYZNA, 36 LAT 3 miesiące temu

Po miesiącu powinno być już ok. Trzeba sprawdzić na RTG czy wszystkie fragmenty zęba zostały usunięte. Niekiedy gojenie trwa dłużej, wszystko zależy indywidualnie od możliwości regeneracyjnych organizmu.