Co robić z tymi drżeniami ciała w stresie?

Mam 21 lat, jestem osobą bardzo nerwową i często towarzyszy mi stres. Od jakiegoś czasu zauważyłam, że wieczorami, kiedy kładę się spać moje ciało zaczyna drżeć, na początku drżały same ręce, jakiś czas później przerzuciło się na całe ciało, nie trwa to zbyt długo maksymalnie 10 minut, ale po takim drżeniu często jestem bardzo osłabiona i zmęczona. Do jakiego lekarza powinnam się skierować? Co według Państwa może być przyczyną?

Witam, proszę w skorzystać z konsultacji z lekarzem pierwszego kontaktu. Mioklonie mogą mieć różne podłoże (np. samoistne, patologiczne, psychogenne). Na początek proszę skorzystać z konsultacji z lekarzem aby zastanowić się nad dalszą diagnostyką, postępowaniem.

Pozdrawiam

Dorota Nowacka