Czy udać się do psychologa z tymi emocjami?

Od czasu kiedy przeżywam duży stres mam mdłości, ścisk w żołądku, gardle, w dzień ciężko jest mi normalnie funkcjonować a kiedy kładę się spać serce bije mi bardzo szybko a ciało drży. Nie potrafię poradzić sobie z sytuacją w której jestem. Nie wiem czy powinnam udać się do psychologa z tymi emocjami czy są one normalne i po czasie miną

Witam,

warto skorzystać z konsultacji z psychologiem, aby zastanowić się jak najskuteczniej poradzić sobie ze stresem.

Pozdrawiam

Dorota Nowacka