Co znaczą odcinkowe zgrubienia śluzowej obu zatok szczękowych?

Witam Dzisiaj odebrałam wynik to zatok proszę o przybliżają interpretację ponieważ nie rozumiem wyniku Odcinkowe zgrubienia śluzowej obu zatok szczekowych większe w lewej zatoce klubowej oraz nieduże zgrubienia śluzowek zatoki klinowe. Oba kompleksy ujsciowo przewodowe są niedrożne Niektóre komórki sitowia sa bezpowietrzne.

Lek. Tomasz Budlewski

opis może wskazywać na przewlekły stan zapalny, konieczne jest wizyta u lekarza otolaryngologa i dalszy proces terapeutyczno - leczniczy.