Co znaczą te problemy ze snem u mojego dziecka?

Dziecko 15 miesięcy nie spi w okresie zimowym. Bardzo proszę kogos o pomoc bo juz nie mam siły. Moja córka śpi bardzo dobrze od 20:30 do 8:30 rano. Kiedy tylko przyjdzie okres chłodu nie śpi całymi nocami caly czas sie wybudza. Czym większy mróz na polu tym gorszy sen. Próbowaliśmy ubierać ją bardzo ciepło przy temperaturze 22 stopni. Nic to nie dało Teraz grzejemy duzo więcej temperatura jest 24-25 stopni nic to nie daje. Próbowaliśmy różnych metoda różnych temperatur 22 , 23 ,24 , 25 żadna temperatura nie pomaga. Dziecko próbuje z dnia zrobić noc chce spac caly dzień nie jeść nie pić. Co ja mam zrobić? Ubieram ja różnie raz w body spodenki skarpety i pajacyk , body rajtki i spiworek, zakladalam sweterki próbowałam oswoić z kocem lub kołderką NIC TO NIE DAJE. Dziecko się bardzo męczy. Nie wiem jakim cudem ona czuje to ze ba polu jest przymrozek i wstanie jak temperatura w pomieszczeniu jest wysoka. Pomocy...

nie sądzę aby miało to związek z temp. na dworze, jeżeli w mieszkaniu utrzymują Państwo stałą temp. Bardziej wystrzegałabym się przegrzewania mieszkania w zimie, suchego powietrza - może to jest problem dla dziecka, zbyt mała wilgotność powietrza