Problemy ze snem i karmieniem dziecka w wieku 11 miesięcy

Nasz Kubus ma 11 miesięcy. Od 2 miesięcy nie chce jeśc mleka modyfikowanego ani żadnych kaszek itp... I od tego czasu zaczeły sie problemy ze snem. Jak pił mleko w nocy budził sie raz na jedzenie i spał ladnie. Teraz budzi sie co 20,30 minut na picie albo chce żebym go polulała i idzie dalej spać na 20,30 min i tak w kółko do 6 rano. Śpi w łózeczku ale zasypia u nas na łózku póżniej go przenosze. W nocy czasami biore go do nas ale jak zasnie kłade do łózeczka. Jest zdrowym dzieckiem

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli dziecko nie ma objawów choroby proponuję spróbować przespać noc w Pani łóżku i zobaczyć czy się bedzie wybudzać. Konieczne jest także sprawdzenie temperatury w pomieszczeniu w którym śpi dziecko. Jeżeli powyższe będą prawidłowe a nadal dziecko będzie się wybudzać konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedziec.