Co zrobić, aby ten pierwszy raz był wyjątkowy i w miarę długi?

Witam. Już niedługo może dojść między mną a moją dziewczyną do pierwszego razu. Obawiam się, że potrwa to kilka sekund i już będę miał wytrysk. Co zrobić, żeby to potrwalo trochę dłużej? Myślę tak dlatego, że bardzo szybko się podniecam i już na spotkaniach z dziewczynami czułem, że zaraz może dojść do wytrysku, lecz udało mi się go powstrzymać, lecz potem strasznie bolaly mnie jądra i okolice. Drugie pytanie to co zrobić, aby dziewczynie dać z tego jak najwięcej radości.  Słyszałem, że te pierwsze razy są bolesne, więc co zrobić, żeby mimo wszystko pozytywnie pamiętała ten pierwszy raz? Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
ponad rok temu

Witam serdecznie!
Pierwsze zbliżenia zwykle nie przebiegają tak, jak pokazywane są w filmach. Jest to tym bardziej skomplikowane, jeżeli żaden z partnerów nie ma doświadczenia.
U młodych mężczyzn pierwsze stosunki zwykle są bardzo krótkie. Jedynym sposobem na przedłużenie zbliżenia jest stosowanie przerw, tzn wyjmowanie penisa na chwilę przez erekcją. Takie postępowanie powinno zmniejszyć bodźce i "oddalić erekcję".
U kobiet istnieje problem z przerwaniem błony dziewiczej. Zwykle jest ono związane z wystąpieniem bólu. W celu jego zmniejszenia zaleca się podłożenie poduszki po pośladki w celu uniesienia miednicy. Oczywiścia wskazana jest pozycja klasyczna.  Dla kobiety ważna jest także cała oprawa. Miła, romantyczna atmosfera może rozluźnić kobietę i zniwelować lęk przed bólem.
Pamiętajcie także o zabezpieczeniu, jeżeli nie chcecie zajść w niechcianą ciążę.
Pozdrawiam.