Zaburzenia erekcji podczas pierwszego stosunku a masturbacja

jestem 23 letnim prawiczkiem. niedawno mieliśmy romantyczne chwilę z moją dziewczyną.. wszystko było fajnie gra wstępna wszystko fajnie. ja się bardzo przejmowałem czy wszysko jest ok i czy jej jest dobrze.. ale kiedy założyłem prezerwatywę i wróciłem to mój penis po prostu oklapł .. proszę o jakąś radę co zrobić żeby to się nie powtórzyło.. dodam jeszcze bo być może ma to jakieś znaczenie się masturbować przy filmach pornograficznych . i robię to kilka razy w tygodniu ..

Witaj !
Z twojej wiadomości wynika, że zaczynasz wchodzi w relacje partnerską i trudno Ci opanować stres związany z przyjmowaniem zadaniowym wszystkiego co wiąże się z relacją seksualną z drugą osobą. U młodych mężczyzn którzy nie potrafią opanować stresu może tak się zdarzyć, ponadto masturbacja wiele razy w tygodniu też może to powodować jeśli robisz to szybko- nawykowo.
Proszę udaj się do seksuologa który da Ci ćwiczenia i udzieli instrukcji.
Pozdrawiam

Dzień dobry.

Sam Pan właściwie zdiagnozował bezpośrednią, prawdopodobną przyczynę Pańskiego problemu. Zapewne za bardzo się Pan przejął całą sytuacją, a stres i zdenerwowanie negatywnie wpłynęło na erekcję. Wydaje się też, że dodatkowo popełnił Pan błąd "techniczny", polegający na tym, że wyszedł Pan "gdzieś", by założyć prezerwatywę, czyli przerwał Pan "romantyczną chwilę". Nic dziwnego, że Pański penis odmówił posłuszeństwa.
Niełatwo jest nie przejmować się swoim "pierwszym razem", jednak warto mieć na uwadze wzajemną zależność między przejmowaniem się i erekcją członka. Pozwolę sobie jeszcze na malutką podpowiedź. Nie musi Pan nigdzie wychodzić, by założyć prezerwatywę - to nie jest nic wstydliwego. Wręcz przeciwnie - może Pan zaproponować partnerce jej założenie podczas wzajemnych pieszczot.
I informacja na koniec - nadmierna masturbacja może mieć niekorzystny wpływ na sprawność seksualną, jednak, biorąc pod uwagę Pański opis, w pierwszej kolejności doszukiwałbym się raczej innych, opisanych powyżej przyczyn.

Pozdrawiam.

Należy do perfekcji opanować zakładanie prezerwatywy.
To nie może być proces czasowy, to powinny być 2 sekundy...
Wcześniej trzeba wszystko przygotować...
Druga sprawa. Jeśli ma Pan już parterkę, to powinno się bardzo, bardzo ograniczyć częstotliwość masturbacji.
Energia seksualna jest jedna...
Prawdopodobnie sobie poradzicie z inicjacją.
Jeżeli jednak problem nie zostałby rozwiązany w ciągu kilku tygodni, to wskazana wtedy byłaby wizyta u lekarza seksuologa.
Rokowanie jest korzystne i terapia zwykle krótka...
Pozdrawiam. JW