Zaburzenia erekcji podczas zbliżeń i częsta masturbacja

Dzień dobry, Mam 19 lat, dużo się masturbowałem(nawet kilka razy dziennie ) i niedawno doszło do zbliżenia z partnerka na początku pieszczoty w ubraniach ( mocna erekcja). Jednak następnego dnia miałem problem ze wzwzwodem podczas masturbacji. Kolejnego dnia doszło do zbliżenia i ciężko było mi osiągnąć erekcję, a kiedy już się udało nie utrzymała się długo. Dodam że pale papierosy ale nie wiem czy w takim wieku mogło to już wpłynąć na potencję. Proszę o odpowiedź Piotr.

Palenie ma niekorzystny wpływ na naczynia penisa (nie tylko penisa), w dymie jest dużo smoły (tar).
Pozdrawiam. JW, seksuolog.org.pl