Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 7 6 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Codzienna masturbacja i problemy z osiągnięciem pełnego wzwodu podczas stosunku

Mam 23 lata masturbuje się od 17 raku życia jednak przez ostanie 2 lata masturbowałem się przyjemniej raz dennie Mam problem przy sexie z pełen wzwód penisa a czasami jego brak. Moje pytanie brzmi jak zaprzestanie maturacji to wróci wszystko do normy ? Proszę o pomoc !!
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Masturbacja kobiet

Powinno się spojrzeć na problem szerzej, nie tylko przez pryzmat masturbacji. Nie jest prawidłowym zjawisko intensywnej masturbacji, jeśli jest się aktywnym seksualnie z partnerką, gdzie, jak Pan pisze, jest różnie z erekcją, a bywa nawet jej brak. Zaburzenia erekcji powinny być zdiagnozowane, masturbacja jako przyczyna, to tylko Pana hipoteza, wymaga to weryfikacji, bo obowiązuje nas medycyna faktów, nie przypuszczeń. Proponuję konsultację u lekarza seksuologa. W Katowicach jest doświadczona seksuolog w Poradni Julia. Na Pana miejscu zgłosiłbym się do tego Gabinetu. Przestrzegam przed próbami samoleczenia, reklamowane w Sieci i TV preparaty "suplementy" rzadko są efektywne w rzeczywistych problemach medycyny seksualnej. Pozdrawiam. JW, seksuolog.org.pl

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy