Co zrobić z plamami po depilacji woskiem?

Jestem w trakcie terapii izotekiem i niestety zrobiłam sobie depilację woskiem wąsika ( plastry Joanna ) zrobiły mi się czerwone plamy jak po oparzeniu. Co zrobić? Czy jest szansa że zniknął Błagam o pomoc!

Dzień dobry,

Najprawdopodobniej naruszyła Pani naskórek. Proszę pamiętać, że przy stosowaniu Izoteku zabronione są wszystkie zabiegi naruszające naskórek. Na chwilę obecną polecam krem Cicalfate (woda termalna- uczucie kojenia, sukralfat- który regeneruje uszkodzony naskórek). Koniecznie proszę stosować kremy SPF 50 każdego dnia i czekać. Regeneracja takiej skóry przy leczeniu izotretynoiną trwa zazwyczaj znacznie dłużej niż w przypadku osób, które leku nie zażywają.

Pozdrawiam serdecznie.