Cytologia w 7-tygodniu ciąży a krwawienie

Dzień dobry, jestem w 7tc i miałam dzisiaj robioną cytologię. Po tej wizycie pojawiło się drobne krawienie. Czy powinna udać się do szpitala? Dodam jeszcze, że nic mnie nie boli, a lekarz powiedział, że ciąża "dobrze rośnie". Z góry bardzo dziękuję za pomoc, gdyż bardzo się martwię.

Aleksander Ropielewski

Jeżeli był to jednokrotny epizod związany z badaniem cytologicznym to nie ma konieczności kontktu z ginekologiem.