Czerwona wydzielina z nosa u 25-letniej osoby

Witam. Otóż mam problem, a mianowicie z nosa mam już tak tydzień czerwoną wydzielinę. Nie leci ona ciurkiem tylko przy smarkaniu. Nieraz żółta jak wezmę tabletkę na zatoki. Proszę o szybką odpowiedź.

Magdalena StusiĹska

Być może pękają Panu drobne naczynka w nosie w wyniku częstego jego czyszczenia i stąd wydzielina podbarwiona na czerwono.