Czerwone kropki na twarzy u miesięcznego syna

witam u mojego miesiecznego syna wyskoczyły czerwone kropeczki na buzi nie jest ich duzo ale sa na poczatku myslałam ze to komary ale one nie sa wypukłe dziekuje za odpowiec

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany powinien ocenić lekarze pediatra. Mogą być to jednak zarówno potówki, trądzik niemowlęcy jak i inne zmiany. Sugeruję bezpośrednią wizytę u lekarza.