Czerwone zmiany skórne na penisie a stosowanie leków

Witam 10 dni temu byłem u dermatologa gdyż zauważyłem czerwone plamki na zoledzi i zaczerwieniona skórę pod zoledzia. Lekarz przepisał mi Flucofast 3x150mg jedna tabletka co 2 dni. Zaczerwienienie z miejsc poniżej zoledzi zniknęło natomiast czerwone plamki dalej są. Zaczerwienienie jest tylko w 3-4 miejscach. Zmiany smaruje dodatkowo Pimafucortem. Wczoraj zauważyłem ze po wymyciu zoledzi z miejsc czerwonych wydobywa się przezroczysta wydzielina. Jak to leczyć czy stosowac dalej Pimafucort?

Piotr Pilarski

Tak, proszę dalej smarować zmiany. Gdyby zmiany nie ustępowały po tygodniu proszę ponownie udać się do dermatologa.

Pozdrawiam.