Zapytaj lekarza

1 , 0 1 3 , 0 4 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy bóle nerek mogą być skutkiem Neosine Forte?

Witam mam pytanie odnośnie leku na wirusy neosine forte 1000 które biorą trzy dni i mam bóle dziś nerek po zatem mam jakby wrażenie otumanienia w głowie wydaje mi się ze od lekarstwa gdyż biorę tylko flagamne a jeśli moja kreatywna pół roku temu była ok i posiew moczu jałowym miesiąc temu robiony, mecz ogólnie również czy mogę być pewna że nerki mam zdrowe? Jeśli trzeba jakieś zrobić badanie na nerki to jakie by nie mieć tych chorób nerek?!
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Stosowany lek może wpływać na funkcjonowanie nerek. Jest on przeciwwskazany dla osób z zaburzeniami tego narządu. Dlatego nie powinno się go stosować przewlekle. najlepiej zgłosić się do lekarza, aby mógł wykluczyć możliwe choroby. Ponowne badanie moczu nie zaszkodzi, a może Panią uspokoić.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety