Czy ciągłe bicie się po brzuchu może spowodować jakieś komplikacje?

Witam. Czy ciągłe bicie się po brzuchu może spowodować jakieś komplikacje? Czuje że mi brzuch pulsuje. Mam takie natręctwa i nieraz uderzam się kilka razy w brzuch dość mocno. Proszę o odpowiedź...

Dzień dobry,

A czy Pani podjęła leczenie ?
Jeżeli nie, to proszę udać się do lekarza psychiatry oraz psychoterapeuty - np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego. A jeśli jest Pani w trakcie leczenia, to najlepiej porozmawiać o tym ze swoim lekarzem/terapeutą.

Dzień dobry!

Nie jest to zachowanie naturalne ani prawidłowe. Proszę skonsultować się np. w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!