Czy jeśli nie brałam Letrox przez 2 miesiące to wyrządziłam sobie dużą krzywdę?

Witam. Proszę o poradę. Nie brałam Letrox 100 przez 2 miesiące czy wyrządziła sobie duża krzywdę?? Jak wrócić to Letrox?? Normalna dawka?? Będzie jakiś skutek uboczny dla organizmu?? Proszę o pomoc.

Lek. Bartosz Domagała

Jeśli ma Pani wskazania do brania Letroxu to trzeba go bezwzględnie zażywać, bez przerw. Dawka od jakiej Pani ma zacząć zależy od lekarza prowadzącego w zależności jakie objawy się i U Pani pojawiły

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli nie odczuwała Pani skutków nieprzyjmowania leku przez 2 miesiące to zlacałbym kontrolę TSH oraz wizytę u endokrynologa. Pozdrawiam.