Czy jest możliwość, aby pierwszy wynik holtera był fałszywy?

Witam. W holterze robionym wyszło mi sporo nieprawidłowosci a w innym programie nic. Czy jest to mozliwe że ten pierwszy był zafałszowany przez cos ?

Lek. Bartłomiej Grochot

Zależy w jakich odstępach czasowych były te badania. Zarówno jeden jak i drugi wynik ma znaczenie diagnostyczne. Oczywiście większe znaczenie ma ten wynik ,,młodszy".