Czy jest sens się dalej spotykać?

Spotykam się z facetem od paru miesięcy, w czasie randki rozmawiamy tylko o pracy.Z tego względu, że niedawno straciłam pracę on cały czas o nią pyta mimo że wysyłam CV. Czy jest sens się z nim spotykac . Piszemy smsy jąder raz w tygodniu

Dzień dobry,

Niestety nie mogę odpowiedzieć na postawione pytanie, gdyż każda decyzja niesie ze sobą konsekwencje za które nie mogę brać odpowiedzialności. Nie do końca rozumiem także Pani pytanie i domyślam się, że chodzi o to że na chwilę obecną te spotkania nie są dla Pani atrakcyjne (?). Ciekawi mnie to dlaczego on ciągle pyta tylko o prace i czy powodem jest np. troska o Panią; lęk przed tym, że to on w przyszłości byłby tylko stroną pracującą; brak pomysłów na inny temat do rozmowy (?). Doradzałabym próbę podjęcia zmiany tematyki rozmów lub ewentualne delikatne zasugerowanie drugiej stronie, że miałaby Pani ochotę na rozmowę na inny temat. Jeśli nie jest Pani pewna, czy dalej się z nim spotykać to zawsze może Pani poczekać i sprawdzić, co będzie dalej. Mam nadzieję, że problem wkrótce sam się rozwiąże.

Pozdrawiam serdecznie,

Katarzyna Kulczycka

http://psycholog - kulczycka.pl/