Czy kliebsiella pneumoniae może być przyczyną utraty dziecka w 5. miesiącu ciąży?

Czy kliebsiella pneumoniae może być przyczyną utraty dziecka w 5 mcu ciąży? Jestem mamą córki która ma tę bakterię i straciła synka. Czy powinna zdecydować się na szpital 10 dni podawania antybiotyku dożylnie. Doustne nie pomogły. Martwi mnie czy zamiast wyleczenia nie nastąpią gorsze rzeczy w organizmie. Córka chce znowu zajść w ciąże ale nie wie co lepsze? Ja sama wyleczylam się naturalnie z raka. Mam inne poglądy. Proszę o uczciwą opinię i radę pana doktora jako fachowca. Będę wdzięczna.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że konieczne jest leczenie dożylnie w szpitalu. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego.