Czy lek Miansec jest bezpieczny?

Działanie leku Miansec i czy jest to bezpieczny lek? Witam, od ponad tygodnia odczuwam silne pobudzenie nerwowe i zaraz przy tym panika, bo nie wiem co ze sobą zrobić. Lekarz przepisał mi Miansec 10mg ale boję się jej brać, że w dzień nie będę mogła normalnie funkcjonować

Dzień dobry!
Zachęcam do zażywania leku. To niewielka dawka.Tego typu leki po dłuższym stosowaniu wyciszają i pacjenci łatwiej sobie radzą w życiu codziennym.Często pobudzenie nerwowe o którym Pani pisze bardziej utrudnia funkcjonowanie niż tego typu leki.