Czy mogę stosować ten zamiennik leku?

Witam, przyjmuje lek Vetira 500mg w aptekach totalny brak i farmaceutka sprzedała mi Trund 500mg - czy mogę te leki normalnie stosować zamiast Vetiry bez konsultacji z lekarzem neurologiem? Brak możliwości kontakty z lekarzem

Witam! Vetira i Trund są preparatami Levetiracetamu, czyli jest ta sama substancja czynna. Są to zamienniki - można je stosować zamiennie. Powodzenia W. Łuczkowski.