Czy mogę uprawiać seks z krzywym penisem?

Mam 20 lat i chciałem rozpocząć moje życie seksualne, jednak obawiam się czy będzie to możliwe. Mój penis jest zgięty do dołu o jakieś 70 stopni. Czy to przeszkodzi mi w stosunku seksualnym?

Redakcja abcZdrowie

Szanowny Panie,

myślę, że kształt Pańskiego penisa nie powinien być przeszkodą w odbyciu stosunku. Być może będzie to kwestia doboru odpowiedniej pozycji, ale to okaże się dopiero  w trakcie stosunku.