Czy mój wynik badań testosteronu jest w normie?

Czy mój wynik badań testosteronu jest w normie? Witam, mam 26 lat, strasznie wypadają mi włosy a ostatnio zaczeły sie pojawiac takze siwiejące, robilem badania i np. testosteron calkowity - mam 7,43 ng/mL czy to norma? a cholesterol calkowity - 4,71 mmol/L

Lek. Tomasz Budlewski

bez podania norm obowiazujacych w danym laboratorium nie mozna się wypowiedzieć. proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego. po zapoznaniu sie z wynikami bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.