Badanie testosteronu przy mocno wypadających włosach

Witam. Od 3 miesięcy włosy zaczęły mi strasznie wypadać. Zrobiłem badania krwi na cholesterol, wątrobe, tarczyce, testosteron itd. Wszystko wyszło w normie oprócz testosteronu 103,49 z zakresu 249,00-836,00 ng/dl* Co powinienem w takiej sytuacji zrobić ? Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam

Raczej wysoki poziom testosteronu może powodować utratę włosów na głowie, nie zaś obniżony. Z tym wynikiem radziłbym skonsultować się bezpośrednio z endokrynologiem.