Jak skutecznie obniżyć poziom testosteronu?

Witam. Mam 60 lat i wysoki poziom testosteronu 0,50ng/mL. Norma to 0,12-0,36 ng/mL. Stosuję plastry Sysyetem Conti od roku, przed tymi plastrami też poziom testosteronu. przekraczał normę. Bardzo wypadają mi włosy/tragedia/, poza tym mi to nie przeszkadza, jak skutecznie obniżyć poziom testosteronu. Inne wyniki są w normie, zrobiłam ich bardzo dużo ze wzgęldu na wypadanie włosów. Proszę od odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna konsultacja lekarza endokrynologa i wykonanie odpowiednich testów