Czy możliwe jest założenie korony na cofnięty ząb?

Czy możliwe jest założonie korony na cofniętą dwójkę? Nie chcę zakładać aparatu z powodu jednego zęba, zwłaszcza że reszta zębów jest ładnie ułożona.
KOBIETA, 20 LAT 10 miesięcy temu

Jeśli ząb jest zdrowy i posiada odpowiednią ilość pozostałej struktury zęba, istnieje możliwość przygotowania i założenia korony, która pomoże w przywróceniu estetyki i funkcji zęba. Lekarz stomatolog dokładnie oceni stan zęba i oceni, czy jest odpowiedni do założenia korony.

W przypadku cofnięcia zęba może być również rozważane inne opcje leczenia, takie jak nakładki estetyczne lub licówki, w zależności od indywidualnego przypadku.

Najlepiej skonsultuj się z lekarzem stomatologiem, który będzie mógł dokładnie ocenić Twój przypadek i zasugerować najodpowiedniejsze rozwiązanie dla Ciebie.

Wybielanie zębów Białystok