Czy możliwe, że mam grzybicę pochwy?

Witam mam 18 lat jeszcze nie współżyłam. Od około tygodnia swędzi mnie ujście pochwy i sama pochwa , przy oddawaniu moczu piecze mnie , mam kremowe dość zbite upławy i uczucie ogólnego podrażnienia czy to może być grzybica pochwy ? Ostatnio byłam u ginekologa który przepisał mi antykoncepcję hormonalną czy zacząć ją brać czy zgłosić się do niego ponownie na wizytę?

Lek. Wojciech Zygmunt

Owszem może to być grzybicze zapalenie pochwy. Polecam udać się na ponowną wizytę do ginekologa. Pozdrawiam i życzę zdrowia!