Czy możliwe, że mogę mieć policystyczne jajniki?

Witam mam pytanie odnośnie hormonu amh- antymulerowski wynik wyszedł mi 5,52 Czy to oznacza że mam wysoka rezerwę jajnikowa jeszcze czy niska. Może to wskazywać na policystycznecjajniki proszę o odp

Szanowna Pani, wynik jest prawidłowy i oznacza należną do wieku rezerwę jajnikową. Badanie AMH nie jest stosowane w diagnostyce PCOS