Czy można jakość wyrównać górny łuk zębów?

Witam. Mam problem ze zgryzem, mianowicie jestem kilka lat po ściągnięciu (zbyt wczesnym) aparatu stałego i zęby są równe, tylko górna część odstaje jakby centymetr od tamtej. Chciałabym spytać, czy można to zrobić i ile czasu by to trwało? Czy jakiś lekarz podejmie się tego wyzwania?

Opisane przez Pana objawy sugerują tyłozgyz. Rodzaj leczenia zależy od przyczyny tej wady. Cofnięta żuchwa o prawidłowej długości wymaga wysunięcia, zbyt krótka- zabiegu jej wydłużenia. Pozdrawiam