Czy można łączyć Sulpiryd i Letrox?

Stosuję Letrox. Ze względu na depresję mam włączyć Sulpiryd.Letrox 1/2 godziny przed jedzeniem a Sulpiryd 1 godzinę przed jedzeniem.Czy mogę wziąć oba leki w jednym czasie?Czy muszę między nimi też zachować odstęp czasowy.

Witam! Letrox na pewno powinien być brany na czczo, co nie ma większego znaczenia przy przyjmowaniu Sulpirydu. Oba leki nie wchodzą ze sobą w niebezpieczne reakcje i mogą być stosowane razem. Jednak, jeżeli godzinę przed jedzeniem weźmie Sulpiryd, to Letrox nie będzie już na czczo. Pozdrawiam W. Łuczkowski.