Czy można łączyć ze sobą takie leki?

Dzien dobry,jestem zakazony wirusem hiv,mam refluks stwierdzony w gastroskopii, przepisano mi dexilant 60mg przez 8 tygodni ,pozniej 30mg przez 4 tygodnie, dodatkowo przyjmuje Biktravy zawsze o 10 rano. czy moge te dwa leki przyjmowac razem .lek na hiv biore na czczo ,ipp tez kazano mi wziac godzine przed sniadaniem. czy nie bedzie interakcji pomiedzy tymi lekami? czy musze miec jakis odstep. Prosze o informacje.

Zarówno biktravy, jak i dexilant może Pan przyjmować niezależnie od posiłku, zarówno na czczo, jak i do śniadania. Może Pan przyjmować oba leki jednocześnie.