Czy można usunąć ginekomastię?

Od kilku lat zmagam się z ginekomastią, wykonanych kilka badań USG potwierdza gruczoły wielkości 3-4cm pod obydwoma sutkami. Jestem z Kielc, szukam od pewnego czasu lekarza lub szpitala który wykona operacje na NFZ. Do tej pory byłem kompletnie zlewany że po co wycinać, nie jest tak duży ale z tego faktu popadłem w depresję, chce się tego pozbyć raz na zawsze. Pomocy!

Witam,
Zapraszam na konsultację. Ostateczna decyzję podejmiemy po badaniu klinicznym. Zaparaszam na konsultację 600086240/501784896 pozdrawiam
Dr n med Daniel Maliszewski